בשעה טובה, לאחר כמה חודשים בהם כמעט לא נכנס איש למבנה "המרכז", שוב פתחנו את דלתות מבנה חשוב זה לשימוש הציבור. לקראת פסח, בעזרת בני משק, ענף החצר, סטודנטים של מכון הערבה ומשפחות בית ראשון במולדת ניקינו, שיפצנו וצבענו את כל הבניין בציפיה לרגע זה, בו נוכל לקבל את הציבור לשוב ולהשתמש בו. לידיעתכם: מזה שנים  רבות אני האחראית על המבנה ויחד עם סיגלית שוובר דואגת לסידור, ניקיון, תיקונים, וציוד  של המבנה.

רישום לשימוש בחדרי פעילות: עד כה ההרשמה לשימוש בחדרי פעילות היתה תלויה ליד דלת המטבח.  לא עוד!  מהיום אנחנו כוללים את המרכז במבנים לרישום דיגיטלי בKMEET

קישור להרשמה: https://ardom.co.il/ketura-work/kmeet.csp

תהיה אפשרות  להתחיל מהשבוע האחרון של  חודש להירשם לשימוש בחודש הבא.  מי שזקוק לטווח יותר ארוך יכול לפנות למאלה, שמרכזת את הרישום מראש.

במידה ותחליטו לאחר הרישום לא לקיים את הפעילות שלכם במרכז, חובה לבטל את ההזמנה!  שימו לב, יש תור לכל כיתה ותור ל"מבואה" שכוללת את בית הכנסת.  (המשך)

המרכז הוא אכן, כמו חדר האוכל, מבנה שמהוה לב ליבו של קיבוצנו.  בו נפגשות ועדות, נערכים אירועי תרבות, מתאמנים בפסנתר, מקיימים שיעורים של מכון הערבה ופעילויות קרן קולות, מחלקים תחפושות לפורים, מציגים תערוכות בגדים, וכמובן שוכן בו בית הכנסת לתפילות שבת וחג, ושל אירועים מיוחדים כגון בני/בנות מצווה.

כמה נקודות חשובות:  יש שקיות אשפה תמיד מתחת למתקן מי השתיה וחשוב להוציא אשפה לאחר שימוש במבנה, לטאטא, ולנגב שולחנות.  יש להערים את הכסאות ולכבות אורות ומזגנים.  במידה ואתם רואים בעייה או מחסור בציוד ניקיון, תפנו אלי ואטפל בזה מיד.  עוד נקודה חשובה שעלתה בתקופה האחרונה...אין להוציא ציוד/רהיטים מהמרכז החוצה!  במידה ולפעילות מסויימת נחוצים  שולחנות בחוץ, יש לנו כמה שולחנות בחדר פסנתר הקטן.  רק צריך לבקש ממני ונוציא לכם.

ועוד נקודה אחת:  יום שישי הוא היום שלנו לנקות ולסדר לתפילות שישי/שבת.  במידה ותרצו לקיים פעילות במרכז ביום שישי, אנא תתייעצו איתי לגבי זה.

אני מאחלת לכולנו הצלחה עם מערכת הרישום החדשה והרבה פעילות משותפת במבנה.  הגיע הזמן שוב לקיים פעילות—בינתיים עם מסכות, עם דאגה להיגיינה, אבל בכל זאת ביחד.

לאה