מערכת הודעות לקהילה

 

שלום, ושנה טובה,

מכתב זה מהווה תזכורת בענייניים שקשורים להודעות מהמוסדות בקטורה (ועדות, ענפים, שירותים, מזכירות וכדומה) לקהילה.

הודעות ב-WHATSAPP – שרות של הודעות חד כיווניות - מאחראי התחום בקיבוץ לכל הנרשמים לאותו התחום. בכל תחום יהיו מעט אנשים מורשים להוציא הודעות, כשהמטרה ליידע את הציבור מבלי להטריד. הודעות אלה אמורות לצאת בין השעות 8:00-21:00, פרט למקרי חרום.

 ישנם שלושה ערוצים של הודעות ווטסאפ, שרות הודעות לחברים ותושבים:

 1. הודעות קטורה (עכשיו עם שידרוג וואטסאפ יש "קהילה")  - בקהילת "הודעות קטורה יופצו הודעות כלליות קטורה (חיוני) מיועד להודעות המועברות מרשימה מצומצמת של אנשים: ממלאי תפקידים, ענף השירותים, ענף המזון, וכדומה. כל מי שגר בקטורה כלול ומתבקש להישאר ברשימה של שרות זה. אותה הרשימה תשמש להודעות צח"י לצורך תרגול ומצב חירום אמיתי. יחד עם הודעות חשובות אלה יהיו גם הודעות על אירוע באותו יום, על מנת שכל הציבור ידע: למשל חג המשק, חתונה, בת או בר מצווה וכדומה.

 

רכזי הועדות ואחראי האירועים לומדים את הנושא. אנחנו שואפים לשפר את הביצוע בשיתוף פעולה של הציבור, כדי לא להפיץ בכל מקום את המידע שוב ושוב.

נא לא לצאת מרשימות אלה – זה שרות חשוב מאוד של הקיבוץ.

בנוסף, יש רשימה של חברים בלבד, לשימוש עבור הודעות רגישות ובאחריות המזכירות. גם להודעות על אסיפות, ישיבות חשובות, קלפי וכדומה. במקביל רשימה של כל הנקלטים. נא לא לצאת מרשימות אלו.

 

 1. הודעות לפי נושא (הצטרפות בבחירה) - לבחירתכם מערכת הודעות נוספות לפי נושאים ותחומי עניין (ותודה רבה למפעילות ומפעילים של ההודעות האלו):

 

 1. הודעות בריאות קטורה – הודעות פנימיות בנושאי בריאות.
 2. תרבות מסורת וספריה קטורה – הודעות מועדת תרבות וועדת מסורת על אירועי תרבות, כולל שינוי מקום או שעה ברגע האחרון, אירועי חג, אירועי מעגל החיים, מפגשי לימוד, שבוע מוזיקה, פעילות הספריה וכדומה.
 3. מידע-תרבות איזורית/מקוונת – מידע על אירועי תרבות באיזור (לא בקטורה) ותרבות מקוונת
 4. אספקה קטורה  – הודעות מהאספקה לגבי שעות פעילות, מוצרים חדשים וכו'.
 5. מזון – הודעות בענייני מזון כולל תפריטים והודעות על קבוצות גדולות בארוחות בחדר אוכל
 6. הודעות בעלי חיים קטורה - הודעות חשובות לגבי תאריכי חיסון שנתי ותזכורות בריאות כלליות ו/או הודעות חשובות כלליות לבעלי חיות מחמד
 7. חנות יד 2 – הודעות לגבי חנות יד 2, כולל תזכורות על שעות פתיחה
 8. בריכת שחיה קטורה – לוחות זמנים של שעות בריכה שבועיות, כולל שינויים ברגע האחרון, תזכורות לאירועים בבריכה וכדומה
 9. בירצינות – הודעות ממיזם הבירה של קטורה: בירצינות
 10. מי נהג תורן היום? – הודעה יוצאת פעם בשבוע ביום ראשון
 11. 929 בקטורה – הודעות לגבי מפגשי קבוצת לימוד בקטורה בתוכנית 929 – שושי ושרה אחראיות (ברחבי הארץ פזורות עשרות קבוצות שמתכנסות מדי שבוע ללימוד פרקי התנ"ך בקצב 929)
 12. מנין – קבוצה לפרסם בקשות ולארגן תפילות שדרושות מנין - קדיש יתום, קדוש אבלים -  בשעות הערב, בעיקר. )טרי פולק אחראי(

 

(יש אפשרות לפתוח עוד קבוצות לפי נושא – צרו קשר עם שרון)


 

 1. ערוצי הודעות נוספים - עוד אמצעים להעברת וקבלת הודעות, מתאים במיוחד להודעות על דברים מראש  - לא מעכשיו לעכשיו:

 

 • אתר האינטרנט של הקיבוץ - יש הרבה מידע באתר שלנו שמתעדכן באופן שוטף ויומיומי https://www.ketura.org.il/. בצד ימין יש איזור חדשות ועדכונים, מאוד שימושי ומומלץ.
 • דף חטף Digest – שירות של הודעות מכל הסוגים שיוצא שלוש פעמים בשבוע (א', ג', ה'). במידה ויש הודעות שאינן דחופות או כאלה הכוללות מסמכים מצורפים וחומר קריאה. ניתן לשלוח הודעות לכתובת:  [email protected]
 • לוחות מודעות – להודעות מכל הסוגים. סוזן, המזכירה הטכנית, אחראית על לוחות אלו.
 • הודעות מהמועצה - יש הודעות מהמועצה "קטורה - חדשות החבל", שנשלחת לרב פעם בשבוע. אפשר לפנות לשרון עם בקשה להצטרף לשרות זה. יש אפשרות במייל או במסרון, או למצוא את הפרטים באתר המועצה. מומלץ מאוד לכל תושב לבחור באחת הדרכים לקבלת מידע מהמועצה.


אפשר לשלוח לשרון אישית בקשות להצטרפות, והיא תצרף אתכם בהקדם האפשרי. בנוסף, שרון היא הכתובת לעזרה עם ווטסאפ, תקשורת פנים קיבוצי ואפליקציות של קטורה – צרו קשר איתה לתאם זמן לעזרה.

 

בתקווה להרבה תקשורת יעילה וטובה –

שרון בן חיים בשם צוות תקשורת קהילתית

(צוות תקשורת קהילתית: שרון, סילבי, ושרית)   

11/01/2023